Informacja [kursy, bilety]: 503 083 271

Wynajem: 503 083 271

O firmie

Nasza firma istnieje na rynku transportu osobowego już od ponad 16 lat. Podstawową działalnością firmy jest licencjonowany transport przewozu osób. Naszymi klientami są mieszkańcy powiatu nowosądeckiego oraz szkoły. Ponadto oferujemy usługi wynajmu autobusów i busów na wszelkiego rodzaju wyjazdy turystyczne i okolicznościowe (wesela).
Świadczymy usługi transportowe na terenie całego kraju. Posiadamy ogromne doświadczenie, profesjonalnych kierowców i nowoczesną flotę. W skład naszego taboru wchodzą autobusy miejskie i turystyczne. Jesteśmy solidną firmą z wieloletnim doświadczeniem. Naszą misją jest rozwijanie wysokich standardów nowoczesnego transportu osób.
 
 

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i zapraszamy do współpracy z naszą firmą.

Wynajem autobusów i busów

Jesteśmy nowoczesną firmą transportową, która oferuje wynajem autobusów oraz przewóz osób w kraju. Wykorzystujemy do tego celu busy oraz autokary, które obsługiwane są przez wykwalifikowaną kadrę pracowników. Realizujemy zlecenia dzięki doświadczonym kierowcom z długoletnim stażem w branży. Zapewniamy wysoką jakość świadczonych usług naszym Klientom. Przygotowaliśmy dla naszych Klientów atrakcyjne warunki współpracy oraz bardzo korzystne rabaty, przy realizowaniu stałych zleceń.

Do Państwa dyspozycji oddajemy autobusy różnych marek (poniżej galeria) i w zależności od modelu, różnią się ilością miejsc.